Co o nás píší v roce 2009

Nohejbal Caps 2009 o pohár starosty obce Vendryně

Proběhla na Zaolší perfektní sportovní akce „Nohejbal Caps“ - o pohár starosty obce Vendryně. Už před devátou hodinou ranní se začala scházet první družstva. Prezentovalo se jich devět od Třince až po Košařiska, domácí nevyjímaje. Byly zde týmy s názvy: Křive Nogi, Black Cook, Hruška, Klub „U mě“, 2+1 a další. V deset hodin začal samotný turnaj. Počasí přálo, vládla úžasná nálada, ale ani o adrenalinové kousky nebyla nouze. Odpoledne k nám zavítal náš pan starosta, shlédnout pár utkání, ale hlavně předat vítězům poháry a týmu na první příčce ještě padesátilitrový sud piva Radegast. A teď již k samotným vítězům. Třetí místo obsadil tým s názvem Orange Cook, na druhém místě pak skončil Klub „U mě“ a první příčku obsadilo družstvo s Košařisk s názvem BAMAMA. Závěrem bych chtěl poděkovat členům klubu a dobrovolníkům, za perfektní organizaci, sponzorům, jimiž je obec Vendryně a pan Smetana a v neposlední řadě všem zúčastněným. A již teď se můžeme těšit na další ročník této pohárové soutěže.Sportu zdar! S přáním hezkého babího léta Vedoucí klubu Milan Zakřevský

Informace o činnosti klubu

1. Navázali jsme spolupráci s novou ředitelkou MŠ na Zaolší. Při krátké schůzce v MŠ s paní ředitelkou, panem starostovou a členy klubu jsme zvládli probrat akce pro děti, využití sklepních prostor v MŠ na případné zřízení klubovny, popřípadě místnosti na stolní tenis. Padla spousta dalších nápadů, jak vylepšit společenský život v obci, zejména dětem.
2. Uvítáme v našich řadách nové členy – dobrovolníky mající chuť něco udělat nejen pro sebe, ale také pro naši obec. Hlaste se na tel. č. 724/078 666, nebo se dostavte na klubové hřiště každou neděli od 16.00, v zimním období v PZKO Zaolší , kde se bude opět hrávat stolní tenis.
3. Připravujeme rozšíření sportovního areálu Zaolší. Někteří si mohli již všimnout stavebního ruchu za DPS. V letošním roce by tam měla zatím vzniknout rovná ploch na další výstavbu. V příštím roce zde plánujeme výstavbu hřišťátka  na malou kopanou a dle financí i místo na plážový volejbal.
4. Závěrem malé ohlédnutí za ještě jednou zdařenou akcí, jež byly Hry v pohraničí a taneční večer dobré muziky. V tento den přišly na dvě stovky lidí. Počasí nám vskutku vyšlo, program byl zajímavý, lidé se bavili až do ranních hodin. Shrnul bych tuto akci pár slovy, jsem velice spokojený s průběhem, organizací i závěrem této akce a děkuji všem, co se na ni podíleli.
Klub zábavy a sportu Záolší - Vendryňské noviny 19. září 2009

Zimní sportovní odpoledne - Kulig

Dne 21. Února jedno sobotní odpoledne u DPS a PZKO na Zaolší proběhla akce plná dětí, sněhu, zimy, sněhuláků, saní… Sešlo se na čtyři desítky dětí s rodiči a jejich příbuzní. Trochu zmodernizovaný kulig nahradily koně pod kapotami traktorů. Dva červení fešáci byli připraveni, saní na lanech přibývalo, až nebylo kam zapínat další. Děti do osmi let měly vyhlídkovou jízdu po Zaolší, ty starší pak nejen Zaolší, ale navštívily i Karpentnou a Paseky na Křivé. Ani hodina a půl mrazivé jízdy dětem nestačila k utahání tak po teplém čajíku v PZKO jsme se opět sešli venku, kde byla vyhlášena soutěž o nejkrásnější výtvor postavený ze sněhu. Dvojice měly na tvorbu 20 minut, pomáhat mohl také jeden z rodičů. Hodnotící porota, v čele s naším starostou obce Vendryně R.Bilkem, to tentokrát měla opravdu těžké. Děti postavily Golema, pyramidu, sfingu, strašidlo, různé sněhuláky… byla to nádhera. Třetí místo za sluníčko vybojoval Tomáš Broda a Jakub Klus, druhé místo se svým stegosaurem obsadily holky Pavla Sikorová a Lenka Maroszová a na prvním místě se umístily Beata Gasiorowska a Karolína Lisztwanova se svými unikátními zelenými želvami. Před vyhlášením výsledků ještě proběhla nezvyklá soutěž pro dospělé. Poté děti dostaly ceny, párek a pitíčko, to vše pod záštitou a tedy i dotací od naší obce, za což velice děkujeme. Večer nás už čekala bejby diskoška a spokojené úsměvy všech přítomných. Chtěl bych touto cestou poděkovat našim traktoristům, organizátorům akce, porotě a samozřejmě všem zúčastněným. Milan Zakřevský
Klub zábavy a sportu Záolší - Vendryňské noviny 21. únor 2009

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).