Co o nás píší v roce 2013

Kulig – vydařená akce pro děti na sněhu


Na čtyři desítky dětí se v sobotu sešly, aby trávily čas na saních a na sněhu. Počasí nám vskutku přálo, teplota kolem nuly a sem tam vykukovalo i sluníčko. Jely se dvě trasy. Méně náročná pro děti do osmi let po Zaolší. Pro ty starší čekala trasa náročnější, ze Zaolší až téměř na Milíkov. Děti si to řádně užily. Když přijely, čekalo je malé občerstvení v místní hospůdce a potom se šlo stavět cokoliv ze sněhu. A tak vznikla příšera z ostrova, Javorový, Ostrý, sněhuláčí romantická večeře, podhorská vesnička, chobotnice, žirafa, andělé a další. Soutěž vyhráli Marek a Šárka Klimondovi, kteří vystavěli beruščí město, dostali pěknou odměnu. Žádné dítě ale neodcházelo s prázdnou, všechny byly odměněny drobnými dárky. S úsměvem na tváři a s poděkováním rodičů za skvělou akci se všichni spokojeně rozcházeli domů.
Horizont 12. února 2013

Klub zábavy a sportu na Zaolší vstupuje do desátého ročníku své existence

Rok s rokem se sešel a ten letošní 2013 je již v plném proudu. A ten letošní je obzvlášť pro náš klub výjimečný. Klub zábavy a sportu na Zaolší vstupuje do desátého ročníku své existence. Ohlédnu-li se zpět, tak je za naším klubem za ta léta spousta odvedené práce, realizovaných úspěšných projektů a nespočet zorganizovaných akcí. S tím spojena spousta dobrovolníků, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli tak k úspěšné realizaci kulturních, sportovních a ekologicky-bezpečnostních akcí, výstavbě hřišť nebo rekonstrukce zahrady v MŠ. Ve svém volném čase a bez nároků na jakýkoliv honorář, protože je to prostě bavilo a odvedená práce jim udělala radost. Patří jim za to velký dík. Než minulostí se chci v tomto článku ale věnovat tomu, co nás vše letos čeká. Mimo běžné akce, jako je Kulig pro děti, Májka, Nohejbalcup, Drakiáda, výpomoc na Slezském dřevorubci a Vendryňském karnevale či Mikuláš, plánujeme první ročník amatérského Beachvolejbalu a stěžejní akcí bude desátý ročník Her v pohraničí. Nebudu víc prozrazovat, ale chci jen říct, že se máme na co těšit. Celý letošní rok se bude více méně nést v duchu oslav. Tím nechci říct, že usneme na vavřínech. Rodí se dva nové projekty, momentálně se zpracovávají žádosti o grant a bude záležet na výši financí, které se nám podaří sehnat s oslovenými Nadacemi ČEZ, Partnerství, OKD a VIA. Jeden projekt by měl být realizovaný na Zaolší a druhý ve Vendryni. Ale to záleží vše na financích a tak nebudu momentálně víc prozrazovat. Nechte se překvapit. Závěrem mého článku bych chtěl vyzvat všechny občany nejen Zaolší, ale i Vendryně, ať to jsou dospělí nebo děti, kterým není lhostejný život v naší obci, aby se ozvali se svými nápady, podněty nebo osobní pomocí při jednotlivých akcích a projektech. Nebo se sponzorským darem. Stačí, když napíšou na email nebo zavolají na telefon 724 078 666. Přijďte i vy realizovat svůj sen, myšlenku či cíl k nám. Společně to dokážeme… Za Klub zábavy a sportu Záolší Milan Zakřevský, vedoucí
Klub zábavy a sportu Záolší - Vendryňské noviny, únor 2013

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a čtyři 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).