Co nás čeká

Období plné oslav. Již v minulém vydání VN jsem zmiňoval, že náš klub bude mít brzy 15 let a s oslavami jsme začali již na patnáctém ročníku Her v pohraničí. Ač dopolední počasí nám moc nepřálo, odpoledne se zázrakem protrhaly mraky a vykouklo sluníčko. A zábava mohla začít a taky byla, úžasné soutěže, bohatá tombola, Legendy se vrací, Como 3 gym Třinec a dobré jídlo, co víc si přát. Na čtyři sta návštěvníků bylo jasným důkazem, že jsme udělali popatnácté dobře. Díky všem organizátorům a členům klubu. Fotografie našeho týmu mluví za vše. A slavit budeme i v parčíku ve Vendryni „Dětem pro radost, dospělým k odpočinku“. Konkrétně 28. října budeme slavit přesně čtyři roky parčíku a i našich krásných klubových 15 vzpomeneme. Přijďte to oslavit s námi. Sejdeme se na „pokec“ ve 13 hodin. Myslím, že i sto let státnosti, kdy na tento den připadá, tak trochu oslavíme. Tedy tři čísla hned najednou: čtyři, patnáct a sto… 

Letos nás čeká ještě nohejbalcup o pohár starosty, 12 ročník, pochůzky s Mikulášem opět po různých školkách, školách, PZKO, zpívání u stromečku, novoroční ohňostroj v parčíku a všechny oslavy završíme 12. ledna 2019 prestižním klubovým plesem a tentokrát s příznačným tématem – narozeninová párty…

Společně dokážeme mnohem víc.

Milan Zakřevský, vedoucí klubu

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).