Co náš čeká v dubnu a květnu 2016

Co nás čeká v dubnu a květnu. Musím říct, že čas kvapem letí a máme tady jaro a s tím spojené krásné jarní akce a aktivity. Sotva máme po Velikonocích, které věřím, jste prožili se svými blízkými v pohodě a klidu, se třeba dát do díla. Čeká nás jarní údržba sportovního areálu na Zaolší a otevření sezóny. Jarní údržbu nesmíme opomenout ani v parčíku „Dětem pro radost, dospělým k odpočinku“ na Černovském, který dozná letos i nějakých nových změn a přibude pár drobností, které přispějí k další a větší atraktivitě tohoto místa. Je to myslím skvost a samozřejmě unikát v našem kraji a tak se třeba o něj hezky starat. Postarat se budeme letos muset i o živé ploty a trochu zahradu v naši Mateřské škole na Zaolší, kterou náš klub kdysi rovněž renovoval. O všech těchto brigádách budeme určitě informovat na obecních vývěskách. Heslo: „Dobrovolník pracuje nejen pro svou obec, ale i pro své potěšení“.

POZVÁNKY.

Jedna z akcí, na kterou bych Vás rád pozval, je „Stavění Máje“ – symbolu květnových dnů, lásky a jara. Přijďte mezi nás 30. 4. 2016 v sobotu, sraz v 13:00 hodin ve Sportovním areálu Zaolší – mužské osazenstvo. Ostatní můžou přijít až na 14:30 hodin, protože chlapi půjdou prvně pro strom do lesa. Poté proběhne zdobení májového stromu a vztyčení. Večer zakončíme den posezením u táboráku, opečením buřtů a hlavně v příjemné atmosféře mezi dobrými lidmi. Srdečně zveme.

„Na Stojáka“ – je akce, zábavné odpoledne a večer pro širokou veřejnost. V době, kdy píšu o této aktivitě, bude asi zřejmě již většina vstupenek fuč, ale nicméně, byla by škoda se zde o této „šou“ nezmínit. Proběhne ve vendryňské Czytelni 13. května 2016, v pátek ve dvou kolech v 17 a 20 hodin. Úžasný humor "Bulviče" Lukáše Pavláska, skvělý humor Karla Hynka a výborní baviči Daniel Čech a Arnošt Frauenberg, budou zárukou skvělého zážitku v tento den. Již teď vidíme, že o tuto zábavu je zájem a možná zorganizujeme tuto akci letos ještě jednou. Sázkou na správnou kartu asi bylo, dotáhnout tento typ kultury do naší dědiny.

Závěrem. „Milí přátele, zastánci našeho klubu, dobrovolníci, sponzoři, donátoři, spoluobčané, národnosti různých, vyznání všech, dospělí i děti, lidé srdeční a veselí, přeji vám krásné, slunečné a spokojené jaro“…

Milan Zakřevský

Vedoucí klubu

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvacet 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).