Dvojitá pozvánka na akce

Pro tentokrát bych chtěl Vás všechny pozvat na skvělé akce a tedy hned dvakrát.

První blížící se akcí je stavění máje, májového stromu, májky – symbol všech přívlastků jara. V našem sportovním areálu opět dodržíme tuto tradici. A tak 30. dubna zvu všechny dobrovolníky ku pomoci, muži siláci sraz v 15 hodin u hřiště, kdy vyrazíme pro strom na májku do lesa, v 16 hodin pak zvu zejména ženy, dívky a děti, aby nám ten májový strom krásně ozdobily barevnými pentlemi, a na podvečer zvu určitě celou veřejnost k posezení pod tímto slavným stromem. Za malý peníz bude k mání klobáska z grilu a vynikající pivo na čepu. Oslavte s námi tuto symboliku a tradici, přijďte poklábosit o starých časech. Srdečně zvou dobrovolníci našeho klubu.

Druhá akce, kterou organizujeme, proběhne v Kulturním domě Czytelnia dne 25. května, od 20 hodin, po vyprodání vstupenek i od 17 hodin. Více napoví určitě plakát na tuto akci, kde aktéry Na stojáka nemusím nikterak přestavovat. Já osobně se nejvíc těším na Pepu Poláška, kterého nyní můžete vidět třeba v televizním seriálu Ohnivý kuře. Už teď si můžete u mne zakoupit vstupenky, na tel.. 724/078 666.

Přátele, dobrovolníci, donátoři, sponzoři, děkuji za pomoc, podporu a víru v nás, že to co děláme, má smysl…

Zároveň všem přeji krásné a pohodové svátky jara, Velikonoce.

Milan Zakřevský, vedoucí klubu

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a devatenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).