Společně už patnáctým rokem

Je to tak, můžeme slavit. 6. ledna 2018 měl náš klub krásných 14 let a nyní se již pomalu odvíjí ten rok patnáctý. Nevím, zdali je označení „pubertální léta“ zcela na místě, jelikož náš spolek se za těch čtrnáct let velice profesionalizoval a musím říct, že veškeré aktivity a akce náš tým báječných lidí zvládá s přehledem. Ano, jsem spokojený, a jak říkají naše dobrovolnická srdíčka na klopách našich svršků nás všech: „Jsme dobrovolníci a jsme na to hrdí“. Tímto patří určitě velké upřímné dík všem jenž ten náš klub celých čtrnáct let modelovali do této nynější podoby. Když jsme byli s Dariuszem Kaszperem a dalšími pilotními dobrovolníky u zrodu naši tehdy ještě neformální skupiny, ani jsme nepomysleli, že patnáctým rokem budeme polemizovat, co všechno jsme společně prožili. Chci říct, že se nestydím za to, že jsme ten život v obci udělali o trochu bohatší. Ať to byly různé společenské, kulturní nebo sportovní akce anebo hřiště, zahrady, parčík… Letos budeme bilancovat a hlavně oslavovat. Jednou ze stěžejních akcí budou „Hry v pohraničí“, které se budou konat právě po patnácté. Program je zatím v přípravách, ale co můžu již prozradit, je hlavní večerní program. Můžeme se těšit na úžasné a fenomenální „Legendy se vrací“ a exhibiční vystoupení skupiny Como-3 gym Třinec v Thajském boxu. A teď malé ohlédnutí za udaným „Novoročním ohňostrojem“ v parčíku na Černovském. Sešlo se nás tam okolo tří set lidí nejen z Vendryně. Akce byla skvělá, atmosféra ještě lepší a ohňostroj Radovana Onderka excelentní. Děkuji všem zúčastněným a hlavně dobrovolníkům za přípravu. A zase za rok ahoj. A co říct k našemu „prestižnímu klubovému plesu“? Kdo nebyl, jakoby nežil. Téma bylo jasné, od vzniku našeho státu 1918 až po 50tá léta ve filmu pro pamětníky. Více poví vstupní báseň a fotografie. Jen pro ten dnešní den, stojí za to žít…

Černá a bílá eleganci značí, rok 1918 nám to ještě více zaonačí,

6. ledna toho roku čeští poslanci Tříkrálovou deklaraci podepsali, shodou okolností 6. ledna jsme se i my s klubem vyklubali,

a tak slavíme hned dvakrát dnes, kdy začíná na Zaolší pátý klubový ples,

sto let republiky a patnáctý rok běží klubu, a tak zaženeme výročími dnešní nudu,

a jak by řekl Oldřich Nový, čeká nás večer noblesní a snový,

nežli však rozvlníme naše boky, TK Elán Třinec Eliška a David, jim budou patřit první taneční kroky,

pak excelentní tanečnice Ewa vás vtáhne do víru tance, jak tancovat se má, ukáže výstižně a krátce,

kdy chuť vám přijde hrdlo svlažit, v našem báááru můžete leccos zažít,

„liguééére“ si poručit můžete, skleniček pár přeci zvládnete,

a když se vám trochu pak zatočí v hlavě, se skupinou Štístko to vytančíte hravě,

program nabitý vskutku jest, ruku na to, držím i pěst,

srdíčkový valčík naplní sál, růže, kdo by je nemiloval,

kotiliony ozdobí nejedno sako mužům všem, jídlo nás čeká luxus jak sen,

speciality dvě nachystány jsou, šéf mistra Edy rukou odbornou,

hovězí na víně nebo vepřové ražničí, chuťové buňky naše procvičí,

a aby v žaludcích nám jídlo trochu spočlo, tombolou, losováním, by se tak trochu začlo,

kupujte losy, je jich dost, hlavní cena televize není malá pitomost,

jak dlouho dnes kdo vydrží, nevím, však půlnoční česnečka nás podrží,

popůlnoci ještě jedna hra, to překvapení, nezaškodí trocha soutěžení,

o pátém ročníku plesu se bude mluvit ještě za sto let, jak o naši republice, co je světem svět,

vážení přátelé, dámy a pánové, vidím už vaše nožičky, k tanci jsou nervové,

horlivě také po zábavě již toužím… Kristián zašeptá: Zavřete oči, odcházím…

Přátele, dobrovolníci, donátoři, sponzoři, děkuji za pomoc, podporu a víru v nás, že to co děláme, má smysl…

Milan Zakřevský, vedoucí klubu

„Společně už patnáctým rokem“. Je to tak, můžeme slavit. 6. ledna 2018 měl náš klub krásných 14 let a nyní se již pomalu odvíjí ten rok patnáctý. Nevím, zdali je označení „pubertální léta“ zcela na místě, jelikož náš spolek se za těch čtrnáct let velice profesionalizoval a musím říct, že veškeré aktivity a akce náš tým báječných lidí zvládá s přehledem. Ano, jsem spokojený, a jak říkají naše dobrovolnická srdíčka na klopách našich svršků nás všech: „Jsme dobrovolníci a jsme na to hrdí“. Tímto patří určitě velké upřímné dík všem jenž ten náš klub celých čtrnáct let modelovali do této nynější podoby. Když jsme byli s Dariuszem Kaszperem a dalšími pilotními dobrovolníky u zrodu naši tehdy ještě neformální skupiny, ani jsme nepomysleli, že patnáctým rokem budeme polemizovat, co všechno jsme společně prožili. Chci říct, že se nestydím za to, že jsme ten život v obci udělali o trochu bohatší. Ať to byly různé společenské, kulturní nebo sportovní akce anebo hřiště, zahrady, parčík… Letos budeme bilancovat a hlavně oslavovat. Jednou ze stěžejních akcí budou „Hry v pohraničí“, které se budou konat právě po patnácté. Program je zatím v přípravách, ale co můžu již prozradit, je hlavní večerní program. Můžeme se těšit na úžasné a fenomenální „Legendy se vrací“ a exhibiční vystoupení skupiny Como-3 gym Třinec v Thajském boxu. A teď malé ohlédnutí za udaným „Novoročním ohňostrojem“ v parčíku na Černovském. Sešlo se nás tam okolo tří set lidí nejen z Vendryně. Akce byla skvělá, atmosféra ještě lepší a ohňostroj Radovana Onderka excelentní. Děkuji všem zúčastněným a hlavně dobrovolníkům za přípravu. A zase za rok ahoj. A co říct k našemu „prestižnímu klubovému plesu“? Kdo nebyl, jakoby nežil. Téma bylo jasné, od vzniku našeho státu 1918 až po 50tá léta ve filmu pro pamětníky. Více poví vstupní báseň a fotografie. Jen pro ten dnešní den, stojí za to žít…

Černá a bílá eleganci značí, rok 1918 nám to ještě více zaonačí,

6. ledna toho roku čeští poslanci Tříkrálovou deklaraci podepsali, shodou okolností 6. ledna jsme se i my s klubem vyklubali,

a tak slavíme hned dvakrát dnes, kdy začíná na Zaolší pátý klubový ples,

sto let republiky a patnáctý rok běží klubu, a tak zaženeme výročími dnešní nudu,

a jak by řekl Oldřich Nový, čeká nás večer noblesní a snový,

nežli však rozvlníme naše boky, TK Elán Třinec Eliška a David, jim budou patřit první taneční kroky,

pak excelentní tanečnice Ewa vás vtáhne do víru tance, jak tancovat se má, ukáže výstižně a krátce,

kdy chuť vám přijde hrdlo svlažit, v našem báááru můžete leccos zažít,

„liguééére“ si poručit můžete, skleniček pár přeci zvládnete,

a když se vám trochu pak zatočí v hlavě, se skupinou Štístko to vytančíte hravě,

program nabitý vskutku jest, ruku na to, držím i pěst,

srdíčkový valčík naplní sál, růže, kdo by je nemiloval,

kotiliony ozdobí nejedno sako mužům všem, jídlo nás čeká luxus jak sen,

speciality dvě nachystány jsou, šéf mistra Edy rukou odbornou,

hovězí na víně nebo vepřové ražničí, chuťové buňky naše procvičí,

a aby v žaludcích nám jídlo trochu spočlo, tombolou, losováním, by se tak trochu začlo,

kupujte losy, je jich dost, hlavní cena televize není malá pitomost,

jak dlouho dnes kdo vydrží, nevím, však půlnoční česnečka nás podrží,

popůlnoci ještě jedna hra, to překvapení, nezaškodí trocha soutěžení,

o pátém ročníku plesu se bude mluvit ještě za sto let, jak o naši republice, co je světem svět,

vážení přátelé, dámy a pánové, vidím už vaše nožičky, k tanci jsou nervové,

horlivě také po zábavě již toužím… Kristián zašeptá: Zavřete oči, odcházím…

Přátele, dobrovolníci, donátoři, sponzoři, děkuji za pomoc, podporu a víru v nás, že to co děláme, má smysl… Milan Zakřevský, vedoucí klubu

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvacet a dvě 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).