Už to bude 12 let

Ač se to nezdá, náš spolek je zase o rok starší, právě na začátku roku 2016, konkrétně 7. 1. bude mít 12 let za sebou a začne se odvíjet krásná třináctka. Co též nám ta třináctka přinese? Kdo je pověrčivý, určitě by namítal, že asi nic dobrého. Já věřím v opak, že zrovna přinese spoustu hezkého, pozitivního, určitě nějaké ty změny k lepšímu a v celkové náplní naše práce nějaké další změny. Pracujeme totiž na strategickém plánu spolku na období 2016 – 2020. Na základě interní ankety se zpracovávají data a generují nedostatky v naši obci v neziskovém sektoru. Pracujeme i na zařazení do Asociace veřejně prospěšných organizací CŘ - AVPO v rámci prosazování transparentnosti a spolehlivosti v neziskovém sektoru. Toliko o budoucnosti. Jak se říká „štěstí přeje připraveným“.

Vraťme se ale do přítomnosti a ohlédněme se za tím rokem 2015. Odehrálo se toho spoustu, však veškeré akce byly publikovány postupně v letošních Vendryňských novinách. Ať už to byla Májka, Hry v pohraničí, či dětský program na karnevale a spoustu další akcí. Proběhlo nespočet brigád, ať to byl Sportovní areál na Zaolší, parčík „Dětem pro radost, dospělým k odpočinku“ na Čornovském, či v klubovně v MŠ. K parčíku bych se obzvlášť pozastavil. Letos 28. října oslavil svůj první roček. I přes letošní úporná sucha se má k světu, a když člověk v něm vidí téměř denně nějaké návštěvníky, je to pro něj nejlepším poděkováním, za dobře odvedenou práci. Než začnu ale hodnotit rok a děkovat malá ochutnávka, co nás čeká hned od přelomu roku.

Tentokráte 1. oficiální ročník oslav nového roku v našem krásném parčíku „Dětem pro radost, dospělým k odpočinku“ na Čornovském. Sejdeme se všichni, kdo má rád být spolu a s přáteli, 31. 12. 2015 v 23:30 hodin v parčíku u průlezky. Sebou vezměte dobrou náladu, třeba nějaká očka či cukroví nebo láhev sektu. Společně pak se budeme těšit na fenomenální ohňostroj.

Druhou zajímavou informací je pořádání již třetího ročníku prestižního klubového plesu v PZKO na Zaolší dne 16. ledna 2016 od 19 hodin. Tentokrát se bude odvíjet v tématu „z pohádky do pohádky“. Rezervace na snad ještě posledních pár míst v době vydání VN na tel.: 724/078 666.

Třetí a poslední informací je zájem stále zdokonalovat náš sportovní areál na Zaolší. Svědčí o tom i přítomnost nových průlezek v daném místě. Zpracovali jsme projekt na celkovou rekonstrukci antukového dvorce na bezúdržbový umělý povrch bergo a zvětšení velikosti na evropský standart. Zatraktivnili bychom celý areál nejen pro veškeré míčové hry a tenis, ale i pro in-line brusle a podobně. Momentálně hledáme peníze v evropských fondech, nicméně žádost tedy projekt celé rekonstrukce jsme podali na Nadaci ČEZ – oranžová hřiště. Uvidíme, jaký bude výsledek. Držte nám prsty.

„ A dostal jsem se úplně na závěr mého pojednávání o klubu a hlavně o všech dobrovolnících, kteří se kolem něj točí, pracují, pomáhají nebo dokonce finančně podporují, takzvaně jsou filantropi. My všichni, jenž děláme nad rámec a zcela zdarma v neziskovém sektoru jsme filantropové. A všem těm lidem patří mnohanásobné a velkorysé díky. Děkuji, jak lehce se píše

a kolik znamená a je škoda, že lidé toto slůvko velice málo používají. Ještě jednou děkuji a přeji všem lidem dobré vůle krásné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok. Srdce mějme vždy otevřená, pomáhejme si navzájem a bolesti překonávejme jak mávnutím proutku. Zdraví nechť se nás drží po celý rok se štěstím ruku v ruce“…

Milan Zakřevský

Vedoucí klubu

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---patička---

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

---sociální sítě---

.

.

.

.

.

.

.

KONTAKT

Klub zábavy a sportu Záolší,

Spolek
Sídlo: Vendryně 110,
739 94, Vendryně
IČO: 27023133
DIČ: CZ27023133
Bankovní spojení:
198167841/0600
GE Money Bank
Zastoupená:
Milanem Zakřevským,
vedoucí klubu/spolku
E-mail: ***
Tel.: 724 078 666
Zapsán u:
Městský úřad Třinec,
Registrace provedena:
14.2.2006
pod č.j.: VS/1-1/63205/06-R

 

Givt_banner_square

RYCHLÝ KONTAKT

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a deset 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).